“Issand, kust Sa seda energiat võtad?”

Käisin Beautiful Me stuudios, enne kui Dubais enda maalide näituse üles panin aastal 2023 ning üks armas naine, kes seal töötas, küsis: “Issand, kust Sa seda energiat võtad?”

Nimelt küsisin, kust ma saaksin head aga õhukest lõuendit oma kunsti jaoks, sest mul oleks vaja umbes 20 tükki. 

Kui Sa teed enda jaoks õiget asja, siis seda energiat ei ole vaja otseselt kuskilt võtta, see on juba Sinu sees. Mida rohkem Sa tegeled hinge toitvate teemadega, seda rohkem Sa aktiveeritud oled ja värve tuleb ellu justkui juurde!

Kui fookus on õiges kohas, siis ei ole ju miskit, mis Sinu energiat saaks ära süüa.

Olen nüüd viibinud Eestis umbes neli kuud ehk siis läbi kõige külmema ja pimedama aja. Ma mõistan nüüd, miks inimesed on aeglasemad ning tühjemad läbi talve. Ma ei saanud sellest aru kui elasin Lõuna Prantsusmaal, kus enamus aja päike kogu aeg paistab ja isegi talvel tee vahetevahel randa viib. Helistasin ikka tihti Eestisse ja tajusin, kuidas energiad üldse ei resoneeru, sest minu patareid on täis, aga siin Põhja-Europas on nad enamasti pooltühjad või nö. puhkerežiimil.

Ma rääkisin LEGE PODCAST’is ka, et ma saan aru miks Eestis on nii palju hirmu ja raskust. Siin ei ole ju päikest! Aga samas sooviksin öelda, et see ei tohiks vabanduseks jääda, et raskustundes kinni istuda ja energia-tühi olla.

Mul oli stuudios hiljuti klient, kes on samamoodi täis energiat, nagu mina. Seda arutades nõustusime me mõlemad, et päike peab justkui meie endi sees paistma. Mida rohkem me tegeleme endale meelsate tegevustega, seda soojemalt see paistab. 

Mis on muidugi selle pimeda aja positiivne pool, on võimalus endasse minna ja nö talvepuhkusele keha panna ning rohkem meeltega tajumist harjutada. Kui Kuveidis elades oli väljas pidevalt 50 kraadi ning päike siras taevas, ei resoneerunud ma üldse ideega, et olen nüüd kodus ning puhkan. Pidevalt käis tramburai ning sõbrad olid ümberringi hakkamist täis, et mind uute kogemustega tutvustada.

Vahepalaks soovin ma teiega ühte nalja jagada. Minu Araabia sõbrad kipuvad mulle ikka alati ütlema, et: “Gerda, sa oled nagu jäävesi minu südamele!” 

Kui ma seda esimest korda kuulsin, laius minu peas täielik segadus! Arvasin, et see on solvang!
Aga hoopis vastupidi. Kuna nad elavad kõrbes, kus on alati üleliia kuum ning kuiv, on see just vastupidi kompliment – sest ülekuumenenud süda vajab ju jahutust!

Mis ma soovin selle blogipostitusega Sulle meenutada, on palve leida enda sees igavesti särav päike. Võta endale võimalikult palju aega tegeleda tegevustega, mis löövad Su südame lõkkele. 

See tõstab tuju nii endal kui ka teistel meie ümber! 

Tuua Eestisse rohkem heameelt, tolerantsust ning avatust on lausa kriitilise tähtsusega.

Kogu seda teksti kirjutades kuulasin ma terve aja kõrvaklappidest laulu, mis tõmbab mind automaatselt tantsima. Kui soovid natuke särtsu tuua tänasesse päeva ja itaalia keel sümpatiseerib, siis kuula laulu, ERITI REFRÄÄNI! koos minuga SIIT ja tantsi kaasa! Ma olen täiesti kindel, et see tõstab energia täiesti uuele tasandile!

Ma avastasin Marco enda jaoks, kui elasin kunagi Roomas ja paralleelselt itaalia keelt õppisin läbi laulude. Siit ka väike harjutus soovijatele – pane tähele kui erinevad energiad keeltel on. Kui kuulata prantsuse keeles laule ja näiteks hispaania, on energiad täiesti selgelt eristatavad!

Kui resoneerud selle mõttega, siis oleks tore kuulda Sinu isiklikku kogemust ja võrdlust! Lõppude-lõpuks ongi elu üks kogemus, mida tuleks täita võimalikult palju erinevate ja värvikate südantsoojendavate hetkedega!

Lõpetan blogipostituse meenutusega, et saab veel märtsis algavale fotokursusele registreerida, enne kui hind tõuseb ning samuti kui oled Loomeinimene, siis surfa minu e-poes ringi. Leiad kindlasti midagi põnevat!

Samuti lõin uue fotosessioonide hinnakirja eestlastele – jah, usun, et olen nüüd paljudele kättesaadavam! Kirjuta info.gerdacarina@gmail.com kui soovid rohkem infot!

Hoia silm peal ka nendel kanalitel:

INSTAGRAM

YOUTUBE

PATREON